Aktualijos

„MK Drama Queen“ dizainerės: madingiausia yra moters pasitikėjimas savimi
  • Įkelta: 2018-03-09

Drabužių dizainerių iš Tauragės Monikos Paulikaitės ir Kotrynos Armonaitės įkurtas prekės ženklas „MK Drama Queen“ skaičiuoja jau ketvirtus gyvavimo metus. Sparčiu žingsniu įžengusios į mados pasaulį, merginos visiems žinomos kaip „dramistės“, kurioms negaili pagyrų ir Lietuvos žinomi stilistai bei garsenybės. Pokalbio metu stiliaus ir mados duetas  pasakoja šiek tiek apie save bei, žinoma, apie artėjančio pavasario-vasaros sezono mados tendencijas ir naujoves. Ką šį sezoną privalu turėti ir kaip atrodyti subtiliai, bet stilingai, pasakoja Monika ir Kotryna.

– Kaip gimė „MK Drama Queen“  veikla ir pavadinimas?

„MK drama queen” gimė prie kavos puodelio. Draugiškai kalbėjom apie gyvenimą, vartėme žurnalą „Vogue“ ir nusprendėme pabandyti sukurti 6 sukneles, kurių, tuo metu atrodė, trūko Lietuvos rinkoje. Sukūrusios sukneles, jas nufotografavom, paskelbėme socialiniame tinkle „Facebook“, per pirmą naktį gavome 50 suknelių užsakymų, o po to, atrodo, viskas vyko kosminiu greičiu! Dėl pavadinimo, tai pirminė idėja buvo pavadinti tiesiog MK (Monika ir Kotryna pirmosios vardo raidės), tačiau trūko kažkokio prieskonio, tad pridėjom dar ir „drama queen“, juk kiekvienai iš mūsų prie spintos kyla dramos, o mes esam tam, kad jas suvaldytume ir kiekvieną klientę paverstume karaliene (angl. „queen”).

– Kaip apibūdintumėte savo kuriamą garderobą?

– Mūsų stilius – klasika su moderniu prieskoniu. Kurdamos naujas kolekcijas ar individualius užsakymus visų pirma vadovaujamės savo stilistika, nebėgam nuo savo mėgstamos subtilios klasikos, dažnai kartojam ir pačių pamėgtas apykakles ar kitas detales, spalvų gama daugiau ar mažiau ta pati. Nors atsižvelgiam ir į naujausias tendencijas, tačiau nekuriam vienkartinės mados.

– Kada naujausią jūsų kolekciją galės išvysti damos?

– Ne paslaptis, jog vasara daugiausiai dirbame su nuotakomis ir kitais individualiais užsakymais, bet gegužės mėnesį pateiksime staigmenų ir mūsų kolekcijas sekančioms „dramistėms“.

– Pavasario sezonas oficialiai jau prasidėjo. Kokios spalvos ir modeliai šiemet dominuos?

– Šiais metais šiltuoju sezonu dominuos violetiniai atspalviai, plunksnas pakeitė kutai, sportines kepures keičia „max“ dydžio šiaudinės kepurės, kurios uždengtų saulę ir kaimynui, o „must have“ (iš anglų k. „privaloma turėti“) aksesuaru tampa rankinė-piniginė. Visoms madistėms šį sezoną tiesiog privalomas aksesuaras. Bendrai vis dar dominuoja sportinė avalynė ir 9-ąjį dešimtmetį primenantys dideli pečiai, „oversize“ tipo kostiumai. Iš tikrųjų,  verta išskirti „Dior“ dizainerės mintis, kad madingiausia ir seksualiausia šiuo metu yra moters pasitikėjimas savimi, o ne drabužių demonstravimas ar tendencijų vaikymasis.

– Daiktai, kuriuos privalu turėti savo spintoje?

– Visu pirma, kiekvienai moteriai savo spintoje derėtų turėti kostiumą, kurį puikiai priderins įvairiais gyvenimo atvejais. Taip pat, ne paslaptis, jog juoda suknelė yra „must have“ jau nuo „Chanel“ laikų. Tokio tipo rūbai – universalūs, o pakeitus aksesuarus, jie visad atrodo kitaip. Galiausiai, kiekvienos moters spintoje turėtų kabėti ir balti marškiniai, kurie gali buti puikiai priderinami tiek laisvalaikiu (prie džinsų, „Vans“ ar „Converse“ sportbačių), tiek ir darbui (puikiai dera su cigaretės formos klasikinėmis kelnėmis ir vyriško stiliaus batais).

– Ką pasiūlytumėte moterims, kurios nori visuomet atrodyti subtiliai, bet stilingai?

– Niekada neprašausite, jei klasikinį stilių derinsite su naujausių tendencijų detalėmis ar aksesuarais. Be to, labai svarbu nesivaikyti madų ir nekopijuoti kitų, dažnai paprastumas ir savitas stilius atrodo kur kas gražiau nei naujausių tendencijų vaikymasis.

–  Jūsų palinkėjimas kraštiečiams.

– Linkim tiek į madą, tiek ir į gyvenimą žiūrėti paprastai ir nebėgti nuo savęs! Vienos tendencijos keičia kitas, o savitumas ir originalumas – amžina. Kaip ir gyvenime – savęs atradimas ir mėgavimasis savo veiklomis, gyvenimą nuspalvina šviesesnėmis spalvomis! Svarbiausia, „dramistai“, būkit laimingi!

Dėkojame už pokalbį.

>Gabrielės Gudkovaitės ir >Aistės Krasauskienės nuotraukos

Daugiau straipsnių