Aktualijos

Visų Šventųjų dieną apkartino avarija
  • Įkelta: 2017-11-02

Lapkričio 1-ąją ne visiems vairuotojams pasiekti artimųjų kapus pavyko saugiai. Visų Šventųjų dieną į avariją kelyje Ryga- Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas, 145 kilometre, pakliuvo „Citroen C 5“ ir „Ford Focus“ automobiliai. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės, žmonės didelių sužalojimų nepatyrė.

Automobiliai trečiadienį apie vidudienį susidūrė netoli Bernotiškės sodų. Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Linos Banienės, automobilis „Ford Focus“, važiuodamas nuo Kryžkalnio pusės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su „Citroen C 5“. Nuo smūgio „Citroen C 5“ nuvažiavo nuo kelio. Per avariją apgadinti abu automobiliai, prireikė ir medikų pagalbos. 55 metų „Citroen“ vairuotojui išsiskleidusi oro pagalvė sutrenkė nosį, o  28 metų keleivė skundėsi skausmais krūtinėje. „Ford“ vairuotoja, gimusi 1989 metais, sužalojimų nepatyrė.

Įvykio vietoje dirbo greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. Abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs. Policijos atstovės spaudai teigimu, tai vienintelis įskaitinis eismo įvykis užregistruotas vakar, tačiau metalinių avarijų būta.

Trečiadienio dieną, kiek tolėliau Mažonų kaimo, nuo kelio nuvažiavo ir į medį trenkėsi „Audi“ markės automobilis, vairuojamas moters. Tauragės apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai pranešta, kad gali būti sužalotų ir prispaustų žmonių. Tačiau nuvykus į vietą paaiškėjo, kad ugniagesių pagalbos nereikia – automobilis apgadintas nestipriai, o moteris neprispausta. 

Daugiau straipsnių