Aktualijos

Tauragės neįgaliesiems – naujas transportas
  • Įkelta: 2017-11-06

20 nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų skirtingose savivaldybėse savo narius galės pavėžėti iki gydymo įstaigų, į renginius naujais mikroautobusais. Rakteliai nuo 9 vietų mikroautobuso įteikti ir Tauragės neįgaliųjų draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui.

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nevyriausybinėms neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais, penkių metų laikotarpiui perdavė naujus devynviečius automobilius. Juose galima įrengti po 3 vietas žmonėms su neįgaliojo vežimėliu. Vienas naujas „Ford“ markės mikroautobusas  atkeliavo ir į Tauragę.

Tauragės neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad naująjį transportą jau išbandė.

– Prasukau kelis ratus aplink draugijos pastatą ir tiek. Taupom, todėl vis dar naudojamės senuoju draugijos transportu – „Fiat“ markės autobusiuku, – informavo K. Petkus.

Draugijos pirmininkas teigė, kad „Ford“ mikroautobuso draudimu, kaip ir naujų žieminių padangų komplektu, pasirūpino Tauragės rajono savivaldybė.

– Savivaldybė automobilį metams apdraudė „Kasko“ ir pravalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, – pasidžiaugė pašnekovas.

Anot K. Petkaus, naujuoju mikroautobusu neįgalieji bus vežami į gydymo įstaigas, sanatorijas, galės vykti į įvairius renginius. Tauragės rajone neįgalieji bus vežami nemokamai, o už jo ribų teks susimokėti – 0,20 Eur už kilometrą.

– Manau, kad tai nedidelis mokestis, nes suma bus imama už kilometrą. Tarkim, jei autobusiuku važiuos penki žmonės, jie už nuvažiuotą kilometrą mokės po keturis centus, –  paaiškino draugijos pirmininkas.

Daugiau straipsnių