Aktualijos

Mieste keičiasi eismas. Atidaroma „Maxima“
  • Įkelta: 2017-11-10
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

UAB „Maxima“ atstovai oficialiai paskelbė naujojo dviejų X prekybos centro Prezidento gatvėje atidarymo datą. Duris parduotuvė atvers lapkričio 14-ąją, antradienį, 10 val. ryte. Mažmeninės prekybos liūtai teigia į naujojo pastato statybas investavę per 780 tūkst. eurų, įrengta per 100 automobilių talpinsianti stovėjimo aikštelė, o siekiant išvengti spūsčių, jau šeštadienį Prezidento gatvės atkarpoje ties parduotuve eismas taps vienpusiu.

Jau anksčiau „Tauragės žiniose“ rašėme, jog 3000 kv. m ploto parduotuvė bus dvigubai didesnė, nei šalia buvusi Gedimino gatvėje. „Maximos“ prekybos vadovė Lina Trinkūnienė „Tauragės žinioms“ teigė, jog prekybos centre dirbs 75 darbuotojai, dalis jų – perkelti iš atidarymo išvakarėse darbą baigsiančios greta esančios mažesnės „Maxima“, įsikūrusios buvusios „Pušelės“ patalpose. Parduotuvėje bus įrengtos ne tik standartinės, bet ir savitarnos kasos.

Po vienu stogu greta „Maximos“ įsikurs įvairios kitos parduotuvės: kosmetikos ir parfumerijos „Douglas“, arbatos ir kavos „Skonis ir kvapas“, gyvūnų prekių „Kika“, juvelyrinių dirbinių „Tomas Gold“, kavinė „Caif Café“, „Eurovaistinė“, gėlių parduotuvė.

Anot L. Trinkūnienės, naujoje „Maximoje“ pirkėjai galės rinktis iš platesnio maisto – pieno produkcijos, duonos gaminių, vaisių ir daržovių, kulinarijos ir konditerijos, šviežios mėsos – asortimento, kurio net apie 80 proc. „Maximoje“ – lietuviškas. Didesniame prekybos centre pirkėjai taip pat galės įsigyti ir būtiniausių pramoninių prekių bei rinktis iš konkrečiu laikotarpiu aktualaus, pavyzdžiui, artėjant šventėms, keičiantis sezonams ir pan. akcinių prekių asortimento.

– Džiaugiamės, kad kaip ir kitose mūsų parduotuvėse, ir šioje pirkėjai ras net tris kartus per dieną šviežiai kepamų, kvapnių bandelių, – naujoves pristatė prekybos vadovė.

Eismo tvarka keisis šeštadienį

„Maximai“ pradėjus projektuoti naują prekybos centrą, savivaldybės saugaus eismo komisija susirūpino, jog padidėjęs parduotuvės pirkėjų transporto priemonių srautas kels nepatogumų vairuotojams. Todėl 2016-ųjų lapkritį priimtas sprendimas Prezidento g. atkarpoje nuo Gedimino g. iki M. Mažvydo g. eismą apriboti iki vienos krypties. Įsukti į Prezidento g. bus galima iš Gedimino gatvės. Iš prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelės į Prezidento gatvę visgi bus galima išsukti į dešinę, tam bus įrengta papildoma juosta.

Daugiau straipsnių