Aktualijos

Duos startą baseino statybai
  • Įkelta: 2017-11-03

Šalia modernizuojamo sporto centro pastato Vytauto g. 141 išdygs priestatas – baseinas. Eglės Červinskaitės nuotrauka

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis planuoja pasirašyti rangos sutartį dėl baseino statybos su konkursą laimėjusia įmone „Brosta“. Baseino statybos atsieis virš 2 mln. eurų, o įrengtu pramogų centru tauragiškiai turėtų džiaugtis po dvejų metų.

Paskelbus konkursą darbams atlikti, jame dalyvavo 7 įmonės, tačiau, anot M. Petraičio, atplėšus vokus pirmųjų dviejų vietų laimėtojai iš pirkimo pasitraukė. Dėl likusių dalyvių siūlytos per didelės kainos, gegužės pabaigoje  nutarta skelbti supaprastintą apklausą. Išrinkus mažiausią kainą pasiūliusią įmonę, už borto likusi konkurso dalyvė kreipėsi į teismą, prašydama anuliuoti rezultatus. Teismas ieškinį atmetė, ir nors yra pateiktas apeliacinis skundas, laikinąsias apsaugos priemones panaikino. Todėl pasirašyti sutartį su mažiausią kainą pasiūliusia įmone UAB „Brosta“ kliūčių nebėra. Statybų bendrovės siūloma darbų atlikimo kaina – 2 mln. 129 tūkst. eurų.

„Labai džiaugiuosi, kad po ilgo ir sudėtingo pasiruošimo etapo, pradėsime realius statybos darbus. Baseinas taps dar vienu traukos objektu bei viena labiausiai lankytinų vietų Tauragėje. Baseino naudą sveikatai pajus ir įvertins ne tik mūsų krašto gyventojai, bet ir kitų rajonų žmonės, miesto svečiai.  Puikiai žinome sudėtingas statybų konkursų bei rangovų darbų istorijas, todėl 2019 metais turėti Tauragėje naują baseiną yra labai optimistiška prognozė ir lengviau atsikvėpsime tik tada, kai rangovų vadovų pažadai bus ištesėti,“ – teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius M. Petraitis.

Baseinas  bus suskirstytas į keturias funkcines erdves: plaukimo baseiną, vaikų pramogų, SPA procedūroms skirtą zoną bei pramoginę zoną. 25 metrų ilgio dviejų takelių baseinas su čiuožykla, sūkurinėmis voniomis, trimis pirtimis, vandens rūko užuolaida 3D filmų, vaizdų demonstracijai  iškils Vytauto gatvėje greta „Jaunimo pramogų centro“ .

Projekto vizualizacija

Daugiau straipsnių