Aktualijos

Sutriko šviesoforų darbas
  • Įkelta: 2017-07-21

Ketvirtadienio vakarą ir penktadienio rytą ratuotų tauragiškių laukė nemaloni staigmena – dviejose sankryžose sutriko šviesoforų darbas. Paaiškėjo, kad gedimui įtakos turėjo sutrikęs elektros tiekimas

Šiandien prie Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžos šviesoforų valdymo skydinės darbavosi bendrovės „Gatas“ darbininkas. Jis informavo, kad gedimui įtakos turėjo vakar dingusi elektra, kuri išderino programą.

– Gali būti, kad teks pagalbos kreiptis į rimtesnius meistrus Vilniuje, kad perprogramuotų, – trumpai situaciją apibūdino bendrovės „Gatas“ darbuotojas. 

Į redakciją atėjęs tauragiškis liejo pyktį, ne tik dėl ne pirmą kartą gendančių šviesoforų, bet ir todėl, kad piko valandomis eismo sankryžų nereguliuoja policijos pareigūnai.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius sakė, kad sugedus šviesoforams vairuotojai privalo vadovautis kelio ženklais, o ar sankryžose reikalingas eismą reguliuojantis pareigūnas – sprendžia patys policininkai.

– Juk pareigūnai eismą sankryžose mato per vaizdo stebėjimo kameras, todėl pagal eismo intensyvumą patys gali nuspręsti, ar reikalingas pareigūnas eismui reguliuoti, ar ne, – teigė V. Žilius.

 

Susižalojo jaunas vyras
  • Įkelta: 2017-07-18
Daugiau straipsnių