Aktualijos

Liepos 21-osios numerio anonsas
  • Įkelta: 2017-07-20

Naujausiame numeryje skaitykite: turgaus prekeiviai rugpjūčio mėnesį rengs piketą Pilies aikštėje, viešame susirinkime Tauragės gyventojai bus kviečiami išsakyti savo nuomonę apie miesto problemas. Švietimo komisija paskelbė išvadas dėl „Šaltinio“ progimnazijos vadovės Jūratės Lazdauskienės veiksmų. Šio laikraščio numeryje daug verslo naujienų: sužinokite, kiek per metus paaugo atlyginimai mūsų mieste, taip pat koks naujas maisto prekybos taškas prekiaus gruziniškais patiekalais. Pramonės gatvėje dygsta naujo autoserviso pastatas, o miesto centre veikusi kavinė „Old Grill“ išgyvena ne pačius geriausius laikus. „Tauragės žinių“ laikraštyje tradiciškai rasite straipsnį apie mūsų krašto lobį bei kitas netikėtas akimirkas, kurias užfiksavo žvejai ir grybautojai.

Turgininkų piketas ar pučas prieš valdžią? Prieš savaitę Tauragės rajono savivaldybės administracija gavo raštą dėl planuojamo gyventojų susirinkimo miesto centre, Pilies aikštėje. Saujelė turgaus prekeivių piketuodami bandys išspręsti rašte deklaruotas miesto problemas. Susirinkimo organizatorė, pardavėja dirbanti Danguolė Marcinkienė, tikino turgelyje girdinti neigiamų atsiliepimų apie valdžios priimamus sprendimus. Tiesa, miesto ūkio klausimais moteris į savivaldybę niekada nesikreipė, o organizuojamame susirinkime nei mero Sigito Mičiulio, nei administracijos direktoriaus Modesto Petraičio matyti nepageidauja. Paklausus, galbūt piketuotojai jau konstruoja naujo politinio judėjimo kontūrus, D. Marcinkienė teigė apie tai negalvojanti.

„Šaltinio“ konflikto išvados: vadovė pripažinta suklydusi. Trečiadienį į Tauragės rajono savivaldybės mažąją posėdžių salę rinkosi „Šaltinio“ progimnazijos būsimų penktokų tėveliai. Liepos 3 dieną, administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu, buvo sudaryta komisija, kuri ištyrė šioje švietimo įstaigoje susidariusią konfliktinę situaciją bei pateikė išvadas.

Ar galime eiti į parduotuvę su keturkoju augintiniu? Į „Tauragės žinių“ redakciją atėjęs tauragiškis klausė, ar į parduotuvę galima vestis šunį? Vyras piktinasi, kad į prekybos centrą žmonės ateina nešini ne tik mažų veislių šuneliais, tačiau kartais atsiveda ir didesnį augintinį, nors tai daryti draudžia ir prie įėjimo esantys ženklai. Situaciją paprašėme pakomentuoti trijų prekybos centrų atstovų spaudai. Visi jie tvirtino, kad su augintiniais pirkėjai į parduotuvę neįleidžiami, nes tai daryti draudžia LR įstatymais reglamentuotos higienos normos.

Į autoservisą investuos virš 600 tūkstančių eurų. Pramonės gatvėje, didelėje 70 arų teritorijoje, kyla galingas 1000 kv. m ploto pastatas. Jame rudenį įsikurs UAB „Ginara autoservisas“.

Tauragėje pasklido Gruzijos virtuvės kvapai. Nuo praėjusio pirmadienio Tauragės gyventojai vėl gali mėgautis gruziniškais patiekalais – šašlykais ir chačapuri. Gedimino gatvėje duris atvėrė gruziniškos virtuvės prekybos taškas, kurio savininkas Lasha Tsitsilashvili jau pažįstamas tauragiškiams.

Bankrutuoja „Old Grill“ burgerinė? Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems triūsusiems asmenims.

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo finansuojamas projekte „Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį: Praverkime krašto lobių skrynią“ skaitykite:

Karpinių meistrės dovana vaikams – dailės pleneras. Tauragės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“  vaikai ir jų tėveliai turi didelį turtą – jau 35 metus dirbančią auklėtoją Viliją Jurkuvienę, kuri vaikams kasdien dovanoja po žiupsnelį kūrybiškumo ir meilės menui. Menininkė kasdien visapusiškai ugdo auklėtinių gebėjimus bei papuošia darželio erdves įstabiais karpiniais, tapybos darbais ir nuotraukomis. Šią vasarą Vilija surengė dailės plenerą priešmokyklinukams, į kurį pakvietė ir kitų darželių auklėtinius. Pasak moters, projektas sulaukė didžiulio pasisekimo – vaikų tiesiog nėjo atplėšti nuo kūrybinių veiklų, taigi, greičiausiai, taps tradiciniu. 

Susižalojo jaunas vyras
  • Įkelta: 2017-07-18
Daugiau straipsnių