Aktualijos

Sieks iš E. Vaitkutės-Zinkės prisiteisti 38 tūkst. Eur
  • Įkelta: 2017-05-17
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

UAB Tauragės butų ūkis kreipėsi į Tauragės rajono apylinkės teismą ir prašo priteisti žalą dėl patirtų nuostolių. Esą buvusi įmonės vadovė Edita Vaitkutė-Zinkė nesiėmė tinkamų veiksmų, kas įmonei kainavo 38 tūkst. Eur.

E. Vaitkutė-Zinkė iš pareigų buvo atšaukta praėjusių metų lapkričio mėnesį. Tokį sprendimą įmonės valdyba priėmė dėl to, kad vadovė neįgyvendino numatytų sprendimų. Palikusi Tauragę, buvusi įmonės direktorė įsidarbino Klaipėdoje, stambioje statybų bendrovėje „Tilta“. Sutapimas ar ne, tačiau E. Vaitkutei-Zinkei teisinis ginčas gresia dėl, jai vadovaujant Butų ūkiui, įmonės turėtų verslo santykių būtent su minima Klaipėdos bendrove.

Ieškinyje Butų ūkis reikalauja priteisti 16 tūkst. Eur žalą iš buvusios vadovės, dėl to, kad ši nesiėmė tinkamų veiksmų išsireikalauti delspinigiams. „Tauragės žinių“ duomenimis, UAB Tauragės butų ūkis ir darbų rangovės „Tilta“ sutartyje buvo numatyti delspinigiai už daugiabučio renovacijos darbų termino nesilaikymą. Iš viso klaipėdiečiai turėjo sumokėti 16 tūkst. Eur, tačiau šie pinigai į Butų ūkio sąskaitą nebuvo pervesti, nes buvusi vadovė nesiėmė tinkamų veiksmų. Skola buvo nurašyta į bendrovės nuostolius, o dėl senaties atgauti pinigus iš UAB „Tilta“ galimybės nėra.

Nuostolį patyrusi Tauragės daugiabučių administratorė nusprendė šią sumą susigrąžinti iš buvusios vadovės. „Tauragės žinių“ pakalbinta E. Vaitkutė-Zinkė teigė nieko apie prasidėjusį teisminį procesą nežinanti.

– Nieko negaliu komentuoti, o ir nekomentuočiau. Tegul tai daro advokatai, – trečiadienį telefonu teigė E. Vaitkutė-Zinkė.

Buvusi UAB Tauragės butų ūkis direktorė figūruoja ir dar viename epizode, dėl kurio teisme bus siekiama įrodyti  jos padarytą žalą. Beveik 16 tūkst. Eur daugiabučių administratorius Butų ūkis, įpareigotas teismo, sumokėjo statybų bendrovei „Apastata“.

– Kol vyksta teisinis procesas, nenorėčiau detalizuoti situacijos, – teigė Tauragės butų ūkio direktorius Liutauras Indriuška.

Naujasis vadovas tikina, kad, vos pradėjęs dirbti, rado duomenų apie veiklą, kuri galimai Butų ūkiui padarė keliasdešimties tūkstančių eurų žalos. Apie šią situaciją L. Indriušką informavo bendrovės valdybą ir akcininką (Tauragės rajono savivaldybę – red. past.). 

Administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu, L. Indriuška buvo įpareigotas kreiptis į teismą dėl galimos žalos atlyginimo.    

Daugiau straipsnių