Aktualijos

Į „Šokvaikštį“ susirinko 1.7 tūkst. žmonių
  • Įkelta: 2017-05-09

Tauragės miestas gali didžiuotis dar vienu pasiektu rekordu. Antradienį, minint Europos dieną, Pilies aikštėje vykusiame masiniame renginyje „Šokvaikštis“ dalyvavo 1714 vaikų ir suaugusiųjų. 

Renginio organizatorės, Europe Direct informacijos centro vadovės Isvaldos Aleknienės teigimu, buvo skaičiuojamas tikslus dalyvių skaičius. To reikalavo agentūra „Factum“, kuri kaupia tiria ir registruoja Lietuvos rekordus.

„Šokvaikštis“ – „60 minučių su Europa“ (angl. „dance walking“), skirtas ES 60-mečiui. Šis judėjimas, pasak I. Aleknienės, populiarus visame pasaulyje, o jo esmė – jog šokama su ausinukais, sinchroniškai klausant tos pačios muzikos, kai aplinkiniai nieko negirdi.

Renginio organizatorės teigimu, iš pradžių buvo planuotas 1000 dalyvių skaičius. Tačiau paaiškėjo, jog atvyko gerokai daugiau. Dėl didelės apkrovos ausinės trūkinėjo garsas. 

– Buvo trikdžių, tačiau rekordą fiksuojame. Svarbiausia, kad visus pasiekė gera nuotaika. Parodėme, kad šokti galima iš gatvėje, keliaujant į mokyklą, – „Tauragės žinioms“ teigė I. Aleknienė. 

Daugiau straipsnių