Aktualijos

Rengiama didžiausia žaidimų aikštelė Tauragėje
  • Įkelta: 2016-10-19
Eglės Andrijauskienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragiškiai ir miesto svečiai netrukus galės nemokamai naudotis moderniausia ir saugiausia vaikų žaidimų aikštele Tauragėje. 1000 kv. m ploto žaidimų aikštelė bus įrengta prie gyvenamųjų namų Gedimino gatvėje, už „Iki“ prekybos centro.

Kaip teigė darbus kuruojančios seniūnijos atstovai, iki šių metų lapkričio 30 d. bus atlikti visi žemės darbai, rengiami pagrindai naujai, moderniai vaikų žaidimo aikštelei, o ankstyvą pavasarį paklota guminė danga, sumontuoti vaikų žaidimo įrenginiai, lauko įranga, skirta paaugliams ir senjorams. Tauragės rajono savivaldybės administracijos Tauragės  seniūnijos ir UAB „RRST“ pasirašytoje sutartyje įsipareigota visus darbus atlikti iki 2017 metų liepos 31 dienos.

Žaidimų aikštelė bus suskirstyta į tris zonas, skirtas vaikams, paaugliams ir senjorams. Vaikų žaidimų aikštelėse bus įrengtas daugiafunkcinis lauko žaidimų kompleksas, spyruoklinės sūpynės, dvigubos sūpynės ant grandinių, nestandartinis įrenginys laipiojimui, čiuožykla. Visos konstrukcijos suprojektuotos taip, kad žaidžiantys vaikai būtų saugūs ir nesusižeistų. Paauglių zonoje bus įrengtas lauko gimnastikos kompleksas, senjorų zonoje – lauko treniruokliai ir žaidimų stalai.

Vienoje moderniausių ir didžiausių aikštelių Tauragėje laisvalaikį galės leisti įvairaus amžiaus grupių vaikai bei suaugusieji.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, tik šia vaikams ir visai šeimai skirta aikštele apsiriboti neketinama.

– Tauragė yra šeimoms draugiškas miestas, todėl modernių žaidimo aikštelių skaičių plėsime ir ateityje. Tikimės, kad ir patys tauragiškiai neliks abejingais  ir nepamirš atsakingai naudotis naujai sukurta laisvalaikio zona bei ją saugoti, – kalbėjo administracijos direktorius.

Daugiau straipsnių