Aktualijos

Lankytinas vietas rasti bus lengviau
  • Įkelta: 2016-10-20
Pagramančio regioninio parko direkcijos albumo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Pagramančio regioniniame parke tvarkoma infrastruktūra – statomos informacinės ir nukreipiančiosios rodyklės, informaciniai stendai prie kultūros ir gamtos paveldo objektų.

Regioninio parko lankytojai jau senokai skundžiasi, kad trūksta nuorodų į lankytinas gamtos ir kultūros paveldo objektus. Todėl regioninio parko direkcija ėmėsi iniciatyvos padidinti lankytinų objektų žinomumą juos ženklinant.

– Dalis informacinių ženklų buvo pastatyta iš už lankytojo bilietus surinktų lėšų, panaudota apie 200 Eur, dalį skyrė Šilalės rajono savivaldybė. Mažonų seniūnija šią vasarą pastatė nuorodą į Pagramančio piliakalnį, miestelio svečiams dabar lengviau jį rasti. Praėjusią savaitę paženklinome dar keletą piliakalnių, pastatėme nuorodą link Didžiosios Akmenos rėvos, – kalbėjo Pagramančio regioninio parko direkcijos laikinasis vadovas Sigitas Mėlinavičius.

Nuo 2015 m. nacionaliniuose ir 28 regioniniuose parkuose įvestas savanoriškas valstybinių parkų lankytojo bilietas. Šiuo simboliniu mokesčiu gamtos mylėtojai gali prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo.

Daugiau straipsnių