Aktualijos

Ketvertukas ruošiasi pirmajam gimtadieniui
  • Įkelta: 2016-08-12

Šeimos asmeninio albumo nuotrauka

Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Pernai rugsėjo 8-ąją Tauragę pradžiugino itin retas įvykis – kraštietei Linai gimė keturios mergaitės. Šis įvykis sulaukė valdžios atstovų, žiniasklaidos dėmesio, šeimai sveikinimus ir paramą siuntė daugybė žmonių. Tauragės rajono savivaldybė ketvertuko šeimai pernai suteikė 1,5 tūkst. eurų paramą, skyrė 93,37 kv. m. naujai įrengtą butą.

Netrukus Lėja, Luka, Luknė ir Milena švęs pirmąjį gimtadienį. „Tauragės žinios“ pasiteiravo mamos Linos, kaip šiandien gyvena gausioji šeimyna, kurioje dar auga ir du berniukai.  

– Šiuo metu mums turbūt sunkiausias laikotarpis. Mergaitėms dygsta dantukai, pradėjo ropoti, jau vaikšto įsikibusios, išverčia visus namus (juokiasi, – red. past.). Jau trečią naktį esu be miego, o ir dienomis yra, ką veikti, – pasakojo Lina. 

Patyrusi mama puikiai susitvarko su smagiais rūpesčiais ir trykšta optimizmu. Mergaitės auga sveikos, o, esant normaliam gyvenimo ritmui, yra ramios, išmiega visą naktį. 

– Esu laiminga, neturiu kuo skųstis. Jei reikia kur išvažiuoti, padeda mama, taip pat šešiolikmetis sūnus Dovydas, net naktį keliasi  raminti pravirkusių sesučių, – atviravo mama.

Šeimos asmeninio albumo nuotrauka

Mergaičių tėvas jau 5 mėnesius nebegyvena kartu su šeima – Linos teigimu, jam buvo per sunku. Visgi gausią šeimą išlaikanti mama paramos prašyti neturi teisės – pagal įstatymus, jos motinystės atostogų išmoka iš Sodros, pirmaisiais metais sudaranti 100 proc. buvusio uždarbio, viršija nustatytą pajamų ribą. Moters teigimu, pirmaisiais metais šiek tiek mišinėliais mažyles remia „Hipp“, tačiau per dieną reikia 2–3 pakuočių, o kur dar sauskelnės, taigi finansiškai sunku. 

Paklausta, ar patinka gyventi Tauragės dvare, Lina teigė, jog vieta pasakiška, ramu, aplink daug medžių, eismas nedidelis, yra kur pasivaikščioti su vaikais. 

Vakar gausią šeimą su dovanomis aplankė Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis. 

Tauragės rajono savivaldybės archyvo nuotrauka

Daugiau straipsnių