Aktualijos

Šeimos dienos proga – talentų šou
  • Įkelta: 2016-05-15

Šiandien, gegužės 15-ąją, minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių – Tarptautinę šeimos dieną. Tai savotiškas dar visai neseniai minėtos Motinos dienos ir artėjančios Tėvo dienos junginys. Pasitikdami šią gražią šventę mažoniškiai susirinko į šeimų talentų šou „Išlįsk į šviesą“. Mažonų kultūros namų salė penktadienio vakarą virto jaukia bendruomenės oaze.

Renginio vedėja, Tauragės kultūros centro Mažonų skyriaus kultūros renginių organizatorė, o taip pat ir šio kaimo bendruomenės atstovė, Birutė Kaminskienė vieną po kitos pristatė talentingas seniūnijos šeimas: „Smagu, kai šeimos laimingos, o dar smagiau – kai talentingos“.

Po muzikinės įžangos trumpai papasakoti apie savo darbus buvo pakviestos Nijolė Kiniulienė ir jos marti Inesa Kiniulienė. Salėje buvo eksponuojami ir Nijolės tėčio, 80-metį netrukus švęsiančio, Bronislovo Keseriausko kadaise daryti suvenyrai iš degtukų bei ligoninėje – iš lašinių žarnelių.  Po jų pristatyti kiti talento nestokojantys Mažonų seniūnijos gyventojai: Klema Fetingienė, Veronika Geštautienė, Kivilių šeima: Loreta, Andrius ir Austėja.  

Atėjusieji į šventę ne tik smagiai ir jaukiai praleido vakarą, bet ir turėjo progą apžiūrėti įvairiausių technikų rankdarbių: siuvinių, papuošalų, karpinių, veltų, gintaro, molio, metalo gaminių ir paveikslų. Inesa Kiniulienė susirinkusiuosius vaišino pačios keptu gardžiu skruzdėlynu.

Šventės dalyviams savo kūrybos eiles skaitė jaunoji mažoniškė Simona Butvilaitė. Buvo deklamuojamos Elenos Pudžiuvelienės jumoristinės eilės. Pagal jos kurtus žodžius televizijos laidoje „Dviračio žinios“ Donalda Meiželytė atliko ne vieną dažnutę. E. Pudžiuvelienės dukros Milana, Rasa, bei Ernesta susirinkusius džiugino dainomis. Tautodailininkė Juzefa Bružienė svečiams rodė į vieną albumą surinkusi V. Geštautienės karpytas snaiges. 

Šventėje dalyvavo Mažonų seniūnas Jonas Samoška. Su saldžia dovana atvyko ir Tauragės rajono mero patarėjas, buvęs mažoniškis, renginio vedėjos B. Kaminskienės sūnus Dovydas Kaminskas.

Šventė neapsiėjo ir be svečių – Žalgirių gimnazijos moksleiviai dovanojo koncertą. Jų mokytoja –Edita Bartkienė.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė B. Kaminskienė, šeimų susibūrimai Mažonuose rengiami įvairiomis progomis. Pernai pavasarį į jaukų pasisėdėjimą seniūnijos gyventojai buvo pakviesti Motinos dienos proga. Šiemet, kadangi 2016-ieji paskelbti bendruomenių metais, – Šeimos dienos proga, kad būtų galima suburti visų kartų atstovus.

Šiandien 14 val. Tauragės kultūros rūmuose vyks Tarptautinei šeimos dienai skirtas renginys ,,Šauniojo klouno Vytuko šou“. 

Boikotui pasiryžo ne visi
  • Įkelta: 2016-05-13
Daugiau straipsnių