Aktualijos

Darius Stankus: ši žinia mums buvo netikėta
  • Įkelta: 2016-05-13

Ketvirtadienį Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui buvo pareikšti įtarimai kyšininkavimu, papirkimu ir prekybos poveikiu stambiu mastu. Partijos Tauragės skyriaus pirmininko Dariaus Stankaus teigimu, tai buvo netikėta žinia jam ir kitiems partijos bendražygiams.  

– Priimdami sprendimus Tauragėje visuomet prioritetus teikiame skaidrumui. Todėl ši žinia apie ikiteisminį tyrimą Eligijui Masiuliui buvo netikėta man ir kolegoms, – penktadienį „Tauragės žinioms“ teigė liberalų lyderis Tauragėje D. Stankus.

E. Masiuliui ketvirtadienį buvo pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Manoma, kad „MG Baltic“ koncerno atstovai E. Masiuliui už politinės partijos veikimą koncerno naudai galėjo perduoti apie 100 tūkst. eurų kyšį.

Eligijus Masiulis dėl pradėto teisėsaugos tyrimo traukiasi iš Liberalų sąjūdžio. Jis taip pat nedelsiant ketina atsisakyti Seimo nario mandato.

– Eligijaus apsisprendimas – politinės brandos ir atsakomybės pavyzdys, – po tokio pareiškimo teigė D. Stankus.

„Ši diena yra pati juodžiausia mano gyvenime. Puikiai suprantu, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių negaliu toliau vadovauti Liberalų sąjūdžiui. Nenoriu mesti šešėlio kolegoms, su kuriais daugybę metų dirbome kartu. Taip pat atsisakysiu Seimo nario mandato, nes nesiruošiu dangstytis parlamentaro imunitetu. Manau, kad taip turėtų elgtis bet kuris šiuolaikinis politikas. Bendradarbiausiu su teisėsauga – esu suinteresuotas, kad pradėtas tyrimas baigtųsi kaip galima greičiau. Aš pasirengęs įrodyti, kad nesu kaltas“, –  pranešime teigė E. Masiulis.

E. Masiuliui pasitraukus iš partijos lyderio posto, jo vietą užims europarlamentaras Antanas Guoga. 

„Imuosi atsakomybės už Liberalų sąjūdžio ateitį. Mes esame vieninga, atvira, stipri ir atsakinga partija, ir tą mato mūsų rinkėjai. Iki rinkimų įrodysime, kad esame verti tolesnio rinkėjų pasitikėjimo“ – penktadienį per pietus socialiniame tinkle „Facebook“ teigė A. Guoga. 

 

Boikotui pasiryžo ne visi
  • Įkelta: 2016-05-13
Daugiau straipsnių