Aktualijos

Virš pieninės iškilo statybų kranai
  • Įkelta: 2016-04-06
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka

Tauragėje, Gaurės gatvėje, AB „Vilkyškių pieninė“ antrinės įmonės „Modest“ teritorijoje – darbymetis. Statomi pieno išrūgų produktų gamybos pastatai.

„Vilkyškių pieninė“ per ateinančius du metus ketina investuoti ne mažiau kaip 25 milijonus eurų į pieno išrūgų produktų gamybos technologinę įrangą ir pastatus. Tauragės rajono savivaldybė pasižadėjo investuoti daugiau nei 181 tūkst. Eur dujų atšakos nutiesimui iki „Modest“ – sumokės dalį prisijungimo prie dujų trasos mokesčio. Naujasis išrūgų perdirbimo procesas pareikalaus labai daug energetinių išteklių, todėl „Vilkyškių pieninė“ buvo itin suinteresuota dujų atšakos projektu.

Savo ruožtu bendrovė ketina iki 2018 metų įkurti 40 naujų darbo vietų. Jau kitais metais įdarbins 25 žmones. Pažadėta, kad šių darbuotojų atitinkamų metų vidutinis darbo užmokestis bus ne mažesnis kaip Lietuvos statistikos departamento skelbiamas Tauragės rajono savivaldybės vidutinis mėnesinis darbo užmokestis.

Generalinis statybų rangovas –  Mažeikių statybos ir remonto bendrovė „Darstamas“, tačiau dirba ir keletas vietinių bendrovių. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius, statybos darbai vyks iki kitų metų pradžios.  

 

Daugiau straipsnių