Aktualijos

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje kviečiame skaityti:
  • Įkelta: 2016-04-15

Už farmacininkų milijonus – į Ispaniją ir Prancūziją. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba savo interneto puslapyje skelbia medikų sąrašą, kurie iš farmacijos kompanijų lėšų vyko tobulintis į užsienio šalis. Sąraše minimos ir Tauragės medikų pavardės, kurie svečiavosi Airijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje. Žurnalistės pakalbintas Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorius Donatas Petrošius neigia bet kokius šios įstaigos ir farmacininkų susitarimus. Tačiau liaudies išmintis sako – arklys arkliui nugaros už dyką nekaso. Kokią naudą gauna farmacijos kompanijos, išleidusios milijonus eurų medikų kvalifikacijos kėlimui užsienio šalyse?

Tauragės gatvėse – elektroautobusai. Vizija, bet reali. Lietuvos viešojo transporto įmonės išmėgina aplinkai draugiškus, gamtinėmis dujomis, biodyzelinu varomus autobusus, troleibusus. Tauragės rajono savivaldybė, kartu su Tauragės autobusų parku, kuria planus įsigyti vieną ar du elektra varomus autobusus. Gali būti, kad Tauragėje net bus gaminami jų korpusai iš stiklo plastiko.

Etikos komisijos pirmininkė elgiasi neetiškai? Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė Rita Grigalienė šią savaitę sulaukė priekaištų dėl neetiško elgesio. Politikė savo „Facebook“ paskyroje skelbiasi esanti mero patarėja ir taip esą meluoja bei klaidina socialinio tinklo lankytojus.

Tauragė – karščiausias prekybos žmonėmis taškas. Lietuvoje šiuo metu atliekami 47 ikiteisminiai tyrimai dėl prekybos žmonėmis, 6 iš jų Tauragėje. Lyginant su kitais šalies rajonais, Tauragė atrodo kaip vienas karščiausių prekybos žmonėmis taškų.

Edvardas Žemgulis: „Jei liksime antri, sirgaliai man neatleis“. Vaikų ir jaunių sporto mokyklos treneriui Edvardui Žemguliui – 36-eri. Vos prieš porą metų aukštą, 196 cm ūgio sportininką dažnai galėjome išvysti lakstantį krepšinio aikštelėje. Dabar jis – Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujančios Tauragės komandos vyriausiasis treneris, nuvedęs ekipą į finalą. Sportinius marškinėlius į solidų švarką iškeitęs tauragiškis tikisi šiemet Tauragei padėti iškovoti čempionų titulą.

Šios ir daugelis kitų naujienų – šiandien „Tauragės žiniose“.

Gero skaitymo ir gražaus savaitgalio!

 

Daugiau straipsnių