Aktualijos

Naujas greičio matuoklis fiksuos pažeidėjus
  • Įkelta: 2016-04-05
Autorės nuotrauka

Tauragės pakraštyje, važiuojant link Papušynės kaimo, jau kelis mėnesius vairuotojus baugina įspėjamaisiais ženklais nepažymėtas greičio matuoklis. Iki šiol buvęs tik muliažu, artimiausiomis dienomis aparatas bus įjungtas ir fiksuos pažeidėjus.

Dar nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio ties įvažiavimu į Tauragę stovintis greičio matuoklio muliažas tik gąsdino vairuotojus. Tačiau artimiausiomis dienomis jį pakeis tikras ir veikiantis matuoklis.

– Trečiadienį buvo atliekami pajungimo darbai. Kai bus įrengti kelio ženklai, atlikta metrologinė patikra, tada greičio matuoklis pilnai atliks savo funkciją, – tikino greičio matuoklius įrengiančios įmonės „Fima“ Serviso centro direktorius Justinas Grigaliūnas.

Tauragės regiono kelių direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai Arvydas Andriejauskas „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad tai nėra visiškai naujas greičio matuoklis.

– Šis greičio matuoklis atgabentas iš Lauksargių. Kadangi toje gyvenvietėje yra įrengti greitį ribojantys kalneliai, tai greičio matuoklis tapo nereikalingas. Nuspręsta jį perkelti. Trečiadienį aparatą iš Lauksargių jau perkėlė, tai šiomis dienomis mes perkelsime kelio ženklus ir tuomet UAB „Fima“ įjungs greičio matuoklį, – užtikrino A. Andriejauskas.

Gyvenvietės ribose stovintis greičio matuoklis fiksuos visus, viršijančius 50 km/h greitį. Iki šiol ši vieta buvo gana rizikinga, nes aplink nėra pėsčiųjų perėjos, o abiejose kelio pusėse yra autobusų stotelės.

 

Daugiau straipsnių