Aktualijos

Metusi butelį, sukūrė šeimą ir susirado darbą
  • Įkelta: 2016-04-15
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Anksti mažylio susilaukusi tauragiškė su vyru pasirinko gyvenimą kaime. Ji pati ne kartą stebėjosi nuolatinėmis jaunimo išgertuvėmis, tačiau galiausiai, problemų prispausta, ėmė elgtis taip pat. „Su kuo sutapsi, tuo pats tapsi“, sako liaudies išmintis. Tai tęsėsi trejus metus. Dabar Gintarė jau tiek pat metų gyvena blaiviai, sukūrė šeimą ir stengiasi susigrąžinti atimtus vaikus.

Kupiną nuopuolių ir pakilimų šios moters gyvenimo istoriją kviečiame skaityti kitame laikraščio „Tauragės žinios“ numeryje, balandžio 22-ąją. Moteris žurnalistei pasakojo, kad sunkiausiu momentu jai iš gyvenimo klystkelių padėjo išbristi tokio paties likimo žmonės.  

Tauragės Anoniminių Alkoholikų (AA) grupė „Jūra“ šiemet švenčia 21 metų įkūrimo gimtadienį. Rytoj, balandžio 16-ąją, 14 valandą, visi besidomintieji AA veikla laukiami Tauragės pilies salėje viešame susitikime. Grupės nariai pasidalins patirtimi, išgyvenimais ir kaip įveikė 12-os žingsnių programą.

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 20 valandą Tauragės AA grupės „Jūra“ susirinkimai vyksta adresu Prezidento g. 21, tel. 8 630 12 838.
Laukiami visi, kuriems alkoholis trukdo gyventi.

 

Daugiau straipsnių