Aktualijos

„Tvarkiečiai“ neranda kandidato į Seimą
  • Įkelta: 2016-03-25
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Praėjusį šeštadienį partija „Tvarka ir teisingumas“ kongrese nepatvirtino Silverijaus Statkaus kandidatūros į Seimą. Partijos vadovai vis dar žvalgosi tinkamiausio kandidato ne tik Tauragės, bet ir Jurbarko-Pagėgių rinkimų apygardoje.

Kalbama, kad Jurbarko-Pagėgių apygardoje kandidatuos Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) direktorius Kęstutis Komskis. 33 metų politikas yra Pagėgių savivaldybės tarybos narys, žinomo politiko, Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio, sūnus.

Tačiau šių pasklidusių naujienų patvirtinti partijos „Tvarka ir teisingumas“ Tauragės skyriaus pirmininkas Silverijus Statkus neskuba.

– Galiu patikinti, kad aš ir Kęstutis Komskis nesame patvirtinti. Nenoriu kelti intrigų, todėl neįvardinsiu, kokius kandidatus deleguoti į šias apygardas svarsto partija, – teigė S. Statkus.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Tauragės skyriaus pirmininkas Silverijus Statkus sakė manantis, jog artėjantys rinkimai gali pateikti staigmenų. Esą jie skirsis nuo 2012 metais vykusių rinkimų į Seimą, kai Tauragės rajone dominavo kandidatas Darius Petrošius. Pasak S. Statkaus, nėra aišku, kas gali laimėti šiuos rinkimus.

„Tvarkiečių“ partijos kongrese buvo patvirtintas kaimyninės Pietų Žemaitijos apygardos kandidatas, šilališkis Remigijus Žemaitaitis. Dvi kadencijas Seime dirbantis politikas kritikos strėlių nepagailėjo partijos bendražygiams ir lyderiui Rolandui Paksui. Esą jie kritikuoja dabartinę šalies valdžią taip, lyg patys joje nedirbtų. Pasak R. Žemaitaičio, pirma reikėtų išeiti iš valdančiosios koalicijos ir tik po to kritikuoti ar su plakatais rengti piketus prie prokuroro namų.

Rinkimai į Seimą vyks 2016 metų spalio 9 dieną.

 

Daugiau straipsnių