Aktualijos

Prasidėjo registracija į UNICEF bėgimą Tauragėje
  • Įkelta: 2016-03-31
Akimirka iš sostinėje vykusio vaikų bėgimo. unicef.lt nuotrauka

Tauragės miesto šventė šiemet prasidės birželio 1-ąją, UNICEF bėgimu. Registracija į varžybas jau vyksta.

Minint Vaikų gynimo dieną, organizuojamas UNICEF vaikų bėgimas Tauragėje. Jo šūkis – „Bėk, kad išgelbėtum gyvenimą!“ Projekto globėja – šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

Renginio organizatoriai teigia, kad vaikų bėgimas gali būti vaiko pirma patirtis su altruizmu ir puiki galimybė įgalinti juos padaryti kažką, kad išgelbėtų ir pagerintų gyvenimus.

Bėgimas vyks birželio 1 dieną, trečiadienį., 17 val. Startas – J. Kalvano parke. Distancija sieks 500 metrų. Bėgime kviečiami dalyvauti visi vaikai nuo 2 iki 12 metų amžiaus. Registracija vyks iki gegužės 20 d. 20 val.

Kiekvienas mažasis bėgikas gaus UNICEF marškinėlius ir medalį, o svarbiausia – galimybę prisijungti prie sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje – UNICEF ir kurti realius pokyčius gelbėjant labiausiai pažeistų pasaulio vaikų gyvenimus.

Šiais metais UNICEF vaikų bėgimas yra skirtas Mozambiko vaikams ir  siekia atkreipti dėmesį į alkį. Nors pasaulyje yra užtektinai maisto pavalgyti visiems vaikams, milijonai vaikų vis dar eina miegoti alkani. Daugelyje pasaulio vietų situacija yra tokia prasta, kad vaikų mamos skaičiuoja ne vaikų metus, o dienas. Šiuo metu beveik 2 milijonai Mozambiko vaikų iki 5 metų yra visiškai išsekę dėl prastos mitybos. Jiems kiekviena diena gali būti paskutinė.

Kiekvienas, dalyvaujantis bėgime, gali išgelbėti 3 Mozambiko vaikus. Už simbolinį 5 Eur renginio dalyvio mokestį trims vaikams galima nupirkti skiepų nuo 6 mirtinų ligų.

Daugiau informacijos – unicef.lt.

 

 

Daugiau straipsnių