Aktualijos

Pasveikino šimtametę senolę
  • Įkelta: 2016-03-30
Valdo Šarakvaso nuotrauka

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas 100 metų jubiliejaus proga pasveikino tauragiškę Marijoną Grigalienę.

Šiuo metu Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje besigydančiai senolei Savivaldybės vadovai linkėjo daug sveikatos, geros nuotaikos, artimų žmonių šilumos ir rūpesčio, pasidžiaugė, kad garbų jubiliejų švenčianti moteris yra gana energinga ir noriai bendrauja.

Guvi šimtametė džiaugėsi jai rodomu dėmesiu, sveikinimais, gautomis gėlėmis, dovanomis, nuoširdžiai kvietė prie jai paruošto vaišių stalo.

100 metų jubiliejaus sulaukusi Marijona Grigalienė gimė Vainuto seniūnijoje, Lazdynėlių kaime. Augo penkių vaikų šeimoje. Baigė pradinius mokslus, visą gyvenimą daug ir sunkiai dirbo žemės ūkio darbus, augino bites. Buvo ištekėjusi, tačiau savo vaikų neturėjo. 

Šimtametės atvykę pasveikinti artimieji teigė, kad M. Grigalienė visada buvo ir ligi šiol yra linksmo būdo, geros nuotaikos, labai mėgsta bendrauti, žiūrėti krepšinį.

M. Grigalienė teigė, kad gyvenimas buvo nelengvas, bet įdomus. O paklausta apie ilgaamžiškumo paslaptį, garbaus amžiaus tauragiškė patikino, kad visur ir visad reikia jausti saiką, mylėti šalia esančius bei mokėti pasidžiaugti kasdieniais dalykais.

 

Daugiau straipsnių