Aktualijos

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje kviečiame skaityti:
  • Įkelta: 2016-03-25
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Numerio tema: benamė penktąjį kūdikį pagimdė malkinėje. Praėjusią savaitę jau penktąjį vaiką pagimdė tauragiškiams gerai žinoma benamė Alina P. Kūdikis buvo paliktas Tauragės ligoninėje, vėliau, dėl sveikatos būklės, išvežtas į Kauno klinikas. Moteris savo vaikui nė nepasivargino uždėti vardo. Kitos keturios šios tauragiškės atžalos taip pat atiduotos į svetimas rankas. Anot specialistų, didžiausia problema – kad kontroliuoti gimdymų neleidžia nei Lietuvos įstatymai, nei tarptautinės normos.  

Liberalai išsklaidė spėliones. Praėjusią savaitę Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (LRLS) patvirtino kandidatą Seimo rinkimams. Juo paskelbtas 39-erių metų politikas Darius Stankus, kuris oficialiai tapo penktuoju kandidatu Tauragės vienmandatėje apygardoje, sieksiančiu Seimo nario mandato. O štai „tvarkiečiai“ kandidato į Seimą sako nerandantys. O gal tik neatskleidžia? 

Ligoninės bibliotekoje – tylu it morge. Tauragės ligoninėje esančios bibliotekos egzistavimas – staigmena daugeliui pacientų. Nors bibliotekoje pusę dienos dirbanti Angelė Damulienė tvirtina kasdien sulaukianti skaitytojų ar jiems knygas nešančių slaugytojų, „Tauragės žinių“ pakalbinti tauragiškiai apie tokią gydymo įstaigos paslaugą nieko nėra girdėję.

Gyvybiškai svarbus vaistas Tauragėje – deficitas? Cukriniu diabetu sergantį devynerių metų sūnų auginanti tauragiškė skambina pavojaus varpais – šia liga sergantiems vaikams gyvybiškai reikalingo insulino „Humalog“ Tauragės vaistinėse ne visada galima įsigyti. O minėtas medikamentas net nėra įtrauktas į Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą pirmosios pagalbos vaistinėlės medikamentų sąrašą. Į pastarąjį įtrauktus vaistus privalo turėti tiek poliklinika, tiek greitosios medicinos pagalbos medikai ar kaimo ambulatorijos. 

Laisvalaikio priede „Vietoj deserto“ – pokalbis su abiturientu Kristijonu Bartkumi, kuris tauragiškiams siūlo išbandyti riedlentę. Kaip teigė K. Bartkus, jis siekia, kad kiekvienas norintis pajustų važinėjimo riedlente džiaugsmą.  

16-ajame laikraščio puslapyje – šiuolaikiniai velykinių kiaušinių marginimo būdai ir gardžiojo šokoladinio pyrago receptas. Neabejojame, šventiniu laikotarpiu pravers. 

Kodėl Žalgirių gimnazija nusprendė atsisakyti mokyklos geltonojo autobusiuko, kas tarp kaimynų įplieskė ginčą, pareikalavusį žurnalistų įsikišimo, žygaitiškių problemas – apie tai ir dar daugiau jus informuojame naujausiame laikraščio „Tauragės žinios“ numeryje. 

Gražių artėjančių švenčių!  
  

 

Daugiau straipsnių