Aktualijos

Tauragės meras susitiko su streikuojančiais mokytojais
  • Įkelta: 2016-02-24
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad šiandien Tauragės rajono meras lankėsi Žalgirių gimnazijoje ir M. Mažvydo progimnazijoje, kur susitiko su streikuojančiais mokytojais. Kartu su meru susitikimuose dalyvavo jo pavaduotoja Aušrinė Norkienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir Finansų skyrių vedėjai.

Susitikime su meru mokytojai norėjo išgristi savivaldybės poziciją dėl streikuojančių mokytojų darbo apmokėjimo, kėlė klausimus dėl atskiroms mokyklos priskirtų teritorijų pagrįstumo. Daug kritikos žodžių buvo išsakyta Tauragės pagalbos mokiniui ir mokytojui centrui ir jo vykdomai veiklai.

Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, bendraudamas su mokytojais, teigė:

– Problemos švietimo sektoriuje kaupėsi ne vienerius metus. Savivaldybės dažnai tampa Vilniuje išdalintų pažadų įkaitėmis. Sėkmingas šios problemos sprendimas šiandien yra Vyriausybės rankose. Konkrečius sprendimus dėl mokytojų atlyginimų priima mokyklų vadovai, tačiau aš asmeniškai esu už tai, kad streikavusiems mokytojams už pirmą savaitę atlyginimai būtų išmokėti. Kol mokytojai streikuoja, kenčia mokiniai ir jų tėvai. Tikiuosi, kad Vyriausybė ir profesinės sąjungos susitars ir pirmadienį prasidės normalus ugdymo procesas.

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis, šiandien Tauragės rajone streikavo 158 mokytojai. Ugdymo procesas nevyksta Žalgirių ir Skaudvilės gimnazijose, „Šaltinio“ ir M. Mažvydo progimnazijose.

Atnaujins šilumos trasas
  • Įkelta: 2016-02-24
Kiek uždirba mokytojas?
  • Įkelta: 2016-02-24
Daugiau straipsnių