Aktualijos

Startavo naujas mūsų interneto portalas
  • Įkelta: 2016-02-24
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Mieli „Tauragės žinių“ skaitytojai,

šiandien startavo atsinaujinęs mūsų interneto naujienų portalas. Jame, tikimės, rasite viską, kas iki šiol Jus domindavo mūsų laikraštyje ir ankstesniame tinklalapyje.

Jūsų pamėgtoje interneto svetainėje www.taurageszinios.lt skaityti karščiausias Tauragės krašto žinias nuo šiol bus gerokai paprasčiau.

Keičiantis žiniasklaidos naujienų tendencijoms, sparčiai augant interneto vartotojų skaičiui, „Tauragės žinios“ keičiasi. Nuo šiol naujienas bus patogu skaityti ne tik kompiuteriuose, bet ir išmaniuosiuose telefonuose.

Patyrusi interneto sprendimų komanda www.webas.lt užtikrina, kad naršymas naujame interneto portale būtų sklandus ir patogus.

Visas aktualiausias naujienas, kaip jau galbūt esate įpratę, rasite pagrindinėse skiltyse – Aktualijos, Teisėtvarka, Sportas, Gyvenimo būdas, Verslas. Rubrikoje Savivalda publikuosime svarbiausius mūsų rajono valdžios sprendimus ir politikos aktualijas.

Neabejojame, kad tapsime Jums dar patrauklesni – vienoje vietoje rasite naujausias krašto žinias, daugiau ryškesnių, geresnės kokybės nuotraukų tiesiogiai iš įvykio vietų.

Naujasis mūsų interneto tinklalapis – įrodymas Jums, kad mūsų komanda eina tik pirmyn ir ruošia Jums vis naujas staigmenas.

Aukime kartu – visuomet laukiame Jūsų nuomonių įvairiais Jums rūpimais klausimais. Tikėdamiesi diskusijų rajono žmonėms svarbiomis temomis, paruošėme naujoje svetainėje skiltį Kalba tauragiškiai.

Dalintis savais pastebėjimais, mieste ar rajone užfiksuotomis akimirkomis, vaizdo įrašais galėsite spustelėję mūsų interneto svetainėje ant laukelio Pranešk naujieną.

Susisiekti su mumis visuomet galite ir tiesiogiai www.taurageszinios.lt nurodytais kontaktais. Budintis reporteris – tai galimybė mus pasiekti Jums patogiu laiku.

Naujovė. Mūsų skaitytojai internete galės skelbtis nemokamai. Pirkite, parduokite, dovanokite.

Taip pat – geriausi, lanksčiausi reklamos naujoje interneto svetainėje pasiūlymai verslo klientams. Padėsime būti dar labiau matomais ir žinomais! Dėl reklamos laikraštyje ir interneto svetainėje susisiekite su mumis el. paštu reklama@taurageszinios.lt arba telefonu (8 446) 51 470.

Draugaukime, bendradarbiaukime, aukime ir tobulėkime kartu. Kurkime gražesnę šiandieną ir gražesnį rytojų savo gimtajame mieste.

„Tauragės žinių“ kolektyvas

 

 

 

Daugiau straipsnių