Aktualijos

Rinkimai 2011: rinkimų tiesiojoje – dar viena politinė jėga
  • Įkelta: 2011-02-03
Krikščionių partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Juozas Damulis – politikos naujokas. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Paskutinieji į rinkimų traukinį spėjo įšokti Krikščionių partija. Tai devintoji politinė jėga, kovosianti už savivaldybės Tarybos mandatus Tauragės rinkimų apylinkėje.

Vyriausioji rinkimų komisija baigė registruoti kandidatų į savivaldybių tarybas pareiškinius dokumentus. Skelbiama, kad Tauragėje dėl mandatų kausis devynios politinės partijos ir vienas nepriklausomas kandidatas.

Krikščionių partijos Tauragės skyrius įkurtas vos prieš du mėnesius. Šiuo metu, pasak partijos skyriaus pirmininko Juozo Damulio, skyriuje – 54 nariai. J. Damulis teigia niekada nepriklausęs jokiai politinei partijai, tik dabar, prieš pat rinkimus į savivaldybės Tarybą, susigundęs partijos pirmininko Gedimino Vagnoriaus siūlymu vadovauti Krikščionių partijos Tauragės skyriui.

Krikščionių partija visuomenei pristato 15 kandidatų į savivaldybės Tarybą. Pirmajame penketuke – verslininkas, smulkių gyvūnų gydyklos savininkas Juozas Damulis, smulkusis prekeivis Aidanas Norvilas, draudimo bendrovės Tauragėje vadovė Rasa Bruklienė, veterinarė Vilija Filatovienė ir smulkioji prekybininkė Loreta Norvilienė.

Patekę į savivaldybės Tarybą krikščionys teigia kovosiantys dėl didesnių atlyginimų ir pensijų. Tačiau paklaustas, ar to pasiekti gali vietos politikas, J. Damulis atsakė, kad vienas – lauke ne karys. Esą krikščionys visas jėgas skirtų verslui gaivinti.

– Didelių planų nekeliame. Džiaugtumėmės ir vienu mandatu, – „Tauragės žinioms“ sakė J. Damulis.

Paklaustas, kiek lėšų ketina skirti reklaminei politinei kampanijai, J. Damulis įvardyti negalėjo. Esą tauragiškiai finansuojami iš partijos centro, be to, rinkimuose jis dalyvaująs pirmąkart, todėl neturįs supratimo, kiek tai kainuoja.

Daugiau straipsnių