Aktualijos

Rinkimai 2011: Darbo partija pristatė ambicingus planus
  • Įkelta: 2011-02-04
Darbo partijos kandidatai į savivaldybės Tarybą paprašyti užlipti ant scenos. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Žadėto susitikimo su Darbo partijos lyderiu ViktoruUspaskichu šios politinės jėgos gerbėjai antradienį nesulaukė. Susitikimo pradžioje pranešta, kad europarlamentaras į Tauragę atvykti negalėjo, esą dėl įtemptos darbotvarkės.

Susitikti su tauragiškiais iš Vilniaus atvažiavo Seimo nariai Virginija Baltraitienė ir Valentinas Bukauskas. Parlamentarai negausiai susirinkusiems klausytojams pristatė Darbo partijos kandidatus į Tauragės savivaldybės tarybą.

Partijos tikslai ambicingi – laimėti net septynis mandatus. Prieš ketverius metus darbiečiams rinkimuose į savivaldą nesisekė, iškovoti mandatų Tauragėje jiems nepavyko. Tačiau šįsyk, partijos Tauragės skyriaus pirmininko Vaidoto Globio teigimu, padėtis kitokia – skyrius atsinaujinęs, be to, likimas partijai esą šypsosi jau dabar – ištrauktas gerai įsimenantis dešimtas rinkiminis numeris. Todėl darbiečiai vis ragino balsuojant taikyti į dešimtuką.

Kreipdamasis į kolegas ir pasiklausyti jo kalbos atėjusius tauragiškius partijos skyriaus pirmininkas Vaidotas Globys pažėrė išminties perlų – esą tik Lietuvoje pradinukų kuprinės sveria daugiau negu patys pradinukai, tik Lietuvoje pica į namus atvažiuoja greičiau negu greitoji, didėjant skurdui Lietuvoje, kažkodėl gelbstime Haitį. Prisistatydamas partijos skyriaus pirmininkas pasigyrė, kad jo bakalauro diplominis darbas buvo įvertintas dešimtukui ir kad puikiai žino, kaip gyvena tauragiškiai.

Ragindamas savo balsus atiduoti Darbo partijai V. Globys žadėjo dirbti skaidriai ir viešai, esą didžiausią dėmesį jų Tarybos nariai skirtų aplinkos švarinimui, pagalbai silpniesiems, darbo vietų kūrimui.

V. Globys atskleidė, kad šie rinkimai – Darbo partijos pasirengimas kitąmet vyksiantiems Seimo rinkimams.

Atviros kritikos kliuvo politiniams oponentams – nepriklausomam kandidatui Juozui Jankevičiui, esą vienas lauke ne karys, ir valdančiajai Seimo daugumai.

Daugiau straipsnių