Aktualijos

Rekonstruojama Jūros gatvė
  • Įkelta: 2010-07-20
Į Jūros gatvę nuo šiol galima patekti iš T. Ivanausko gatvės. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Pradėti Jūros gatvės rekonstrukcijos darbai. Jos metu bus sutvarkytos Jūros ir Oranžerijos gatvės, išplatintos šių gatvių važiuojamosios dalys.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Indrės Martinavičiūtės, rekonstrukcijos metu Jūros ir Oranžerijos gatvės bus išasfaltuotos, įrengti šaligatviai, modernus apšvietimas, automobilių stovėjimo aikštelė prie Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC), pėsčiųjų saugumą padidinsiančios atramos greta vadinamojo „Bagdono prūdo“, lietaus nuotekų tinklai.

Iki šiol buvusi 7 metrų pločio Jūros gatvė ties susikirtimu su Dariaus ir Girėno gatve po rekonstrukcijos bus platesnė – atsiras trečia eismo juosta, sureguliuosianti iki šiol kilusias problemas dėl sukančiųjų į skirtingas puses, stovėjimą vienoje juostoje.

Bendras planuojamo asfaltuoti kelio ilgis – kilometras ir 146 metrai.

I. Martinavičiūtės teigimu, darbus atlieka Kvėdarnoje įsikūrusi bendrovė „Kvėdarsta“. Bendra projekto vertė – beveik 2,362 mln. litų. Tauragės rajono savivaldybė prašo apie 2 mln. litų Europos Sąjungos ir Vyriausybės paramos. Dėl vykdomų darbų iki rugsėjo 8 dienos bus ribojamas eismas Jūros gatvėje nuo Dariaus ir Girėno gatvės.

Anot „Kvėdarstos“ direktoriaus pavaduotojo Ginto Navardausko, Jūros gatvė uždaryta tik iš vienos, Dariaus ir Girėno gatvės, pusės ir tik šimtą metrų – iki PSPC automobilių stovėjimo aikštelės. Užtvertą atkarpą galima apvažiuoti iš T. Ivanausko gatvės. Šiuo metu ardomi gatvės šaligatviai.

Oranžerijos gatvės rekonstrukcijos darbai dar nevykdomi. Jie bus pradėti vėliau, kadangi „Kvėdarsta“ šiuo metu turi ir daugiau darbo – tvarko Jūros upės krantinę.

Darbai planuojami baigti 2011 m. pabaigoje.

Daugiau straipsnių