Aktualijos

Netekęs valdininko darbo rūpinsis miškais
  • Įkelta: 2010-07-19
Raimondas Matemaitis grįžo ten, iš kur išėjo. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Nuo liepos 1-osios panaikintos apskričių viršininkų administracijos be darbo nepaliko apskričių vadovų. Buvęs Tauragės apskrities viršininkas Raimundas Vaitiekus patarinės Vyriausybei, jo pavaduotoju pusantrų metų dirbęs Raimondas Matemaitis jau dirba Tauragės miškų urėdijoje.

Nuo liepos 7-osios Tauragės miškų urėdijos miškų ūkio inžinieriumi dirbantis konservatorius Raimondas Matemaitis sako, kad darbo urėdijoje dairėsi apie metus.

– Pats ieškojau darbo, su urėdu ne kartą buvau susitikęs, išreiškiau pageidavimą grįžti į ankstesnę savo darbovietę, – „Tauragės žinioms“ sakė buvęs apskrities viršininko pavaduotojas.

Paklaustas, kiek uždirbs eidamas naująsias pareigas, R. Matemaitis visuomenei to atskleisti nepanoro, esą galįs atlyginimo dydį įvardyti tik žurnalistei, tačiau ne visiems tauragiškiams. Politikas patvirtino, kad uždirbs mažiau negu uždirbo apskrities viršininko pavaduotojo poste.

Tauragės miškų urėdijoje R. Matemaitis yra dirbęs 1991–1994 metais. Jis baigęs tuometinę Žemės ūkio akademiją, įgijęs miškų ūkio inžinieriaus profesiją.

Paklaustas, ar žino apie savo buvusių kolegų ir pavaldinių, netekusių darbo Tauragės apskrities viršininko administracijoje, likimą, R. Matemaitis patikino, kad kartu su buvusiu apskrities viršininku R. Vaitiekumi keletą buvusių apskrities viršininko administracijos darbuotojų, kaip kompetentingų specialistų, rekomendavo Tauragės ir Šilalės rajonų savivaldybių administracijoms.

Iš politinės veiklos rajono savivaldybės Tarybos narys trauktis neketina ir jei partijos skyriaus nariai pritartų, artėjančiuose savivaldos rinkimuose siektų mero posto, nors tai nesąs jo pagrindinis tikslas.

Vyriausybės paskyrimo eiti Vyriausybės patarėjo Tauragės apskrityje pareigas laukia ir buvęs Tauragės apskrities viršininkas liberalcentristas Raimundas Vaitiekus. Nors liepos 7-ąją vykusio Vyriausybės pasitarimo metu ir nuspręsta buvusių apskričių viršininkų paskyrimą dirbti Vyriausybės patarėjais apskrityse stabdyti, pastarąją savaitę nuspręsta kitaip.

Ministrų kabineto Spaudos tarnybos vedėjas Vygantas Švoba „Tauragės žinias“ informavo, kad į naująsias pareigas buvę apskričių viršininkai gali būti paskirti netrukus. Šie valstybės tarnautojai bus atsakingi už regionų socialinės ir ekonominės plėtros projektus.

Daugiau straipsnių