Aktualijos

„Liberty beach“ kviečia mėgautis vasaros malonumais
  • Įkelta: 2010-07-20
Gedimino Tamulyno nuotrauka

Kai populiariausias Tauragės paplūdimys, vadinamasis „Ančiukų pliažas“, uždarytas remontui, tauragiškiai turi galimybę džiaugtis nauja poilsio zona prie „Keramikos“ tvenkinių.

Poilsio zonoje – du tvenkiniai, atskirti šviežiai supiltu paplūdimio smėliu, įrengta tinklinio aikštelė, suformuotas lieptas ir laipteliai, vedantys į vandenį.

Pasak poilsio zonos iniciatyvos autorių Lino Stankaus ir Gedimino Tamulyno, idėja įrengti poilsio zoną kilo spontaniškai, panašiai kaip mintis suorganizuoti netradicinį renginį „Industrija Nr. 5“ 2007 metais.

Šiemet poilsio zonoje dar turėtų būti įrengta nardykla – papildoma pakopa ant liepto, nuo kurios galima bus nardyti, taip pat virvė, skirta šokinėti į vandenį, kitų pramogų. Tariamasi ir su prekiautojais vaisvandeniu bei maistu.

Nors poilsio zona atidaryta vos prieš savaitę, lankytojų dėmesio ji jau sulaukė. Tikimasi dar gausesnio poilsiautojų būrio, tačiau šioje poilsio zonoje pramogaujantiesiems iškelti keli prašymai: nešiukšlinti, elgtis kultūringai. Į poilsio zoną prašoma nesivežti šunų.

Poilsio zona, pavadinta „Liberty beach“ („Liberalusis paplūdimys“), įrengta Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentų idėjos pagrindu. Idėją turėti kultūringą paplūdimį studentai išreiškė projekto „Mano Tauragė“ svetainėje (www.manotaurage.lt). Projekto organizatoriai laukia ir daugiau jaunimo pasiūlymų, padėsiančių atsiskleisti ir suklestėti įdomesniam ir turiningesniam Tauragės gyvenimui.

Šiuo metu poilsio zonos idėjos entuziastai ieško rėmėjų rugpjūtį paplūdimyje vyksiančiam vakarėliui.

„Liberty beach“ poilsio zoną galite pasiekti važiuodami Gedimino gatve, pasukę į kairę, Gaurės kaimo link, vėliau pasirinkę pirmąjį posūkį į dešinę, vėliau – posūkį į kairę ir galiausiai – vėl į kairę.

Daugiau straipsnių