Aktualijos

Kur dingsta senos medžiagos?
  • Įkelta: 2010-07-12
Senosios aikštės plytos klojamos „Tauragės šilumos tinklų“ kieme. Urtės Drąsutytės nuotrauka

"Tauragės žinių" redakciją pasiekė skaitytojos laiškas, kuriuo ji teiraujasi, kur panaudojamos medžiagos, liekančios rekonstruojant miesto aplinką.

Susisiekus su Tauragės miesto seniūno pavaduotoju Juozu Buikiu, šis teigė, kad nuo visuomeninių statybų projektų atliekamų medžiagų panaudojimas priklauso nuo darbus atliekančios įmonės.

Miesto aikštės rekonstravimo darbus vykdo UAB ,,Apastata“. Šios bendrovės direktoriaus pavaduotojas komercijai Mindaugas Apavičius teigia, kadkiekvienu atveju atliekant statybos darbus likusios medžiagos, tinkančios tolimesniam naudojimui, sandėliuojamos užsakovo nurodytoje vietoje. Šiuo atveju senosios grindinio plokštės,dar tinkančios naudoti, buvo nuvežtos į užsakovo nurodytą vietą, o sulūžusios – į statybinių atliekų saugojimo aikštelę.

Plokštės iš centrinės miesto aikštės nukeliavo į savivaldybės bendrovės „Tauragės šilumos tinklai“ teritoriją. Bendrovės direktorius Donatas Simaitis „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad senosios aikštės plytos atvežtos pas juos, taip susitarus su savivaldybės administracijos atstovais. Plytomis jau grindžiama bendrovės teritorija.

Centrinėje aikštėje vykdomos rekonstrukcijos metu aikštėje bus įrengtas fontanas. „Tauragės šilumos tinklų“ jėgomis aikštėje keičiami vamzdynai, savivaldybė už tai ir atidavė įmonei senąsias plytas.

Daugiau straipsnių