Aktualijos

Darbo partija keičia skyriaus pirmininką
  • Įkelta: 2010-07-01
Jonas Dargevičius traukiasi iš politikos. Tomo Raulinavičiaus nuotrauka

Pokyčiai Darbo partijos Tauragės skyriuje. Sušauktas ataskaitinis šios politinės partijos Tauragės skyriaus susirinkimas naujuoju pirmininku išrinko Vaidą Globį. Naujasis skyriaus vadovas tikina, kad užteks snūduriuoti, laikas aktyviai dirbti. Savo ruožtu buvęs skyriaus vadovas Jonas Dargevičius sako, kad partijoje maišosi povandeninės srovės. Jis pareiškė traukiąsis iš politikos ir planuoja vasarą gydytis politines žaizdas.

Dvejus metus Darbo partijos Tauragės skyriui vadovavęs Jonas Dargevičius penktadienį pateikė prašymą palikti Darbo partiją. Kiek anksčiau vykusiame partijos tarybos posėdyje į pirmininko postą pasiūlytos Vaido Globio ir Vladimiro Noviko kandidatūros. Buvusio pirmininko nuomone, neseniai įsižiebė konfliktas tarp jo ir partijos sekretorės, komandoje susidaręs prastas mikroklimatas.

– Jaučiuosi lyg atsižadėjęs savo vaiko, tačiau toliau dirbti negaliu. Žmonėms ketinu pateikti daug povandeninių politinių faktų. Į politiką nespjaunu, bet vasarą skirsiu vaikams, anūkui, apsigydysiu politines žaizdas. Pastaruoju metu partijoje tarp savų jaučiausi svetimas, – apie pasitraukimą iš Darbo partijos ir jos skyriaus pirmininko pareigų kalbėjo J. Dargevičius.

J. Dargevičiaus tikinimu, jis, kaip pirmininkas, tikėjosi į skandalų išvargintą Darbo partiją pritraukti daugiau narių. Anot pašnekovo, gali būti, kad tai nepatiko kolegoms, kurie esą įtakoti kitų politinių jėgų.

Išrinktas naujasis pirmininkas V. Globys mano, kad pasikeitimai partijai į naudą.

– Prasidės produktyvus darbas, užteks snūduriuoti, artėja rinkimai. Partijos skyrius beveik metus nevykdė aktyvios veiklos, tai privedė prie pokyčių, – nuomonę „Tauragės žinioms“ išsakė V. Globys.

Šios kadencijos savivaldybės Taryboje Darbo partija nebuvo laimėjusi nė vieno mandato.

Daugiau straipsnių