Aktualijos

Teismą pasiekė mero skundas
  • Įkelta: 2010-06-04
Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas gavo Tauragės rajono savivaldybės mero Prano Petrošiaus skundą, kuriuo jis skundžia Vilniaus apygardos administracinio teismo balandžio 13 dienos sprendimą. Tačiau nagrinėti šio skundo teismas neskuba.

Balandžio 13-ąją Vilniaus apygardos administracinis teismas nutarė atmesti Prano Petrošiaus skundą dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2009 m. gruodžio 16 d. sprendimo toje dalyje, kurioje pripažinta, kad jis, turintis privatų interesą, susijusį su jo nekilnojamuoju turtu Akmenos gatvėje, Pagramančio miestelyje, balsuodamas už šios gatvės asfaltavimą pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą. Mero skundą teismas atmetė kaip nepagrįstą.

Vyriausiojo administracinio teismo Informacinių technologijų ir biuletenių leidybos skyriaus vyriausioji specialistė-redaktorė Jurga Marcinkevičiūtė „Tauragės žinias“ informavo, kad teismas P. Petrošiaus bylą nagrinėti imsis ne greičiau nei po dešimties mėnesių. Byla gali būti nagrinėjama jau po 2011-ųjų savivaldybių tarybų rinkimų, kuriuose socialdemokratas P. Petrošius gali siekti mero posto. Pastarojo teismo sprendimas gali turėti įtakos, ar P. Petrošius galės dirbti valstybinėje tarnyboje.

Daugiau straipsnių