Aktualijos

Irena Ričkuvienė grįžta į vietos politiką
  • Įkelta: 2010-06-01
Tarybos nare tapusi Irena Ričkuvienė trečiadienį jau balsavo sprendžiant aktualius rajono klausimus. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Iš Tauragės rajono savivaldybės tarybos pasitraukus Liberalų ir centro sąjungos nariui, verslininkui Jonui Dungveckiui, laisvą vietą užėmė pagal tos pačios partijos sąrašą iškelta Irena Ričkuvienė. Toks Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimas paskelbtas savivaldybės Tarybos posėdyje.

Buvusi Tauragės apskrities viršininkė Irena Ričkuvienė šiuo metu dirba vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio patarėja. Ministrui ji patarinėja nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimo ir viešojo administravimo klausimais.

Po Tarybos posėdžio, kuriame buvo svarstomi septyni klausimai dėl šilumos, karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo, pastato Trepų kaime pirkimo, detaliųjų planų tvirtinimo ir vienkartinių pašalpų skyrimo, „Tauragės žinių“ pakalbinta I. Ričkuvienė sakė, kad stengsis iš sostinės atvykti į kiekvieną Tarybos posėdį Tauragėje. Politikė neslėpė, kad darbas toli nuo namų jai sukelia tam tikrų sunkumų, tačiau patikino, kad kol yra reikalinga ministrui, savo pareigų neatsisakys. Liberalcentristė I. Ričkuvienė „Tauragės žinioms“ yra sakiusi, kad 2011-ųjų savivaldybių tarybų rinkimuose sieks mero posto.

Tauragės rajono savivaldybės nario mandato atsisakęs Jonas Dungveckis, „Tauragės žinių“ paklaustas, kodėl traukiasi iš aktyvios politinės veiklos, tikino norįs atsiduoti tik savo verslui. J. Dungveckis yra UAB „Lignesa“ savininkas.

– Nusibodo ta politika. Būdamas Tarybos nariu nieko gero negali padaryti, viskas valdoma iš viršaus, iš Vilniaus, iš Vyriausybės. Pažiūrėkit, kas darosi, – vaikus, mamas, verslininkus stengiamasi uždusinti. Galingieji jaučiasi nebaudžiami. Esu piktas dėl to, kas vyksta. Kol kas iš partijos nepasitraukiau, tačiau aktyvioje jos veikloje nebedalyvausiu, – atviravo J. Dungveckis.

Daugiau straipsnių