Aktualijos

Ilgametis ugniagesių vadovas palieka postą
  • Įkelta: 2010-06-04
Virginijus Petraitis Tauragėje dirbo 37-erius metus. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Penktadienį Tauragės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje surengtos šventinės šios tarnybos vadovo, vidaus tarnybos pulkininkoVirginijaus Petraičio išleistuvės. V. Petraitis – šalies valstybinėje priešgaisrinėje tarnyboje ilgiausiai – 40 metų, 7 mėnesius ir 6 dienas išdirbęs vadovas.

Baigęs studijas tuometiniame Leningrade Virginijus Petraitis karjerą pradėjo Lietuvos sostinėje, tačiau ten dirbo tik šiek tiek ilgiau nei metus. Nuo 1973-ųjų lapkričio beveik 37-erius metus jis vadovavo Tauragės priešgaisrinei tarnybai, kurios pavadinimas per tą laiką ne kartą keitėsi.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko postą V. Petraitis palieka dėl sveikatos problemų. Laikinai valdybos viršininko pareigas nuo gegužės 10 dienos eina buvęs Šilalės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius. Pasak jo, V. Petraitis per savo darbo metus yra gavęs daugybę apdovanojimų.

Iškilmingose išlydėtuvėse dalyvaus V. Petraičio buvę pavaldiniai, kolegos ne tik iš Tauragės, bet ir kitų apskrities priešgaisrinių tarnybų, mūsų rajono, Pagėgių savivaldybės administracijų atstovai.

Tauragės apskrities priešgaisrinės valdybos viršininko pareigybei bus skelbiamas konkursas.

Daugiau straipsnių