Aktualijos

Atvažiavo cirkas
  • Įkelta: 2010-06-10
Karinos Sėrikovos nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Nuoketvirtadienio vakaro Tauragėje vieši „Baltijos cirkas“. Atnaujintą dviejų valandų programą pristatantis cirkas mūsų mieste planuoja užsibūti iki sekmadienio.

Vienintelio Lietuvoje profesionalaus cirko direktoriaus ir meno vadovo Petro Variakojo teigimu, šiemet „Baltijos cirkas“ tauragiškiams atvežė dinamišką ir intriguojančią programą, kurioje daug originalių ir dar nematytų numerių. Naujoje tarptautinėje dviejų dalių cirko programoje planuoja pasirodyti akrobatai, oro gimnastė, žonglieriai, fakyrai ir klounai. Taip pat savo pasirodymus atliks įvairūs žvėrys, ypač smagus žadamas šuniukų pasirodymas.

„Baltijos cirkas“ šį sezoną pasitinka su didesne palapine – kad būtų daugiau erdvės akrobatams, kurių pasirodymams šiųmetėje programoje skirta ypatinga vieta.

Šiemet cirke savo numerius pristatys artistai iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Gruzijos.

Pasak P. Variakojo, kuris renginio metu dažnai atlieka klouno vaidmenį, cirkas šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus:

– Viskas priklauso nuo žiūrovo. Jei žiūrovas gyvena gerai, tai ir cirkui sekasi geriau.

Ne sezono metu artistai darbuojasi arba privačiai įvairiuose renginiuose, arba cirkas savo programą pristato miestų kultūros namuose, įvairiose pramogų arenose.

Daugiau straipsnių