Aktualijos

Verslo centro vadovė ketina trauktis
  • Įkelta: 2010-05-24
Socialdemokratė Laura Stirbienė: „Planuoju išeiti, o kur konkrečiai, nežinau“. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Tauragės verslo informacinį centrą (TVIC) ketina palikti ketverius metus jam vadovavusi Laura Stirbienė. Nors, pasak centro vadovės, šis darbas jai patinka, atėjo laikas, kai reikia išeiti.

– Planuoju išeiti, o kur konkrečiai, nežinau. Turiu ne vieną pasiūlymą, tačiau nieko konkretaus nesu sutarusi. Kol neturėsiu kur išeiti, neišeisiu. Norėčiau dirbti panašaus pobūdžio darbą. Iki išėjimo galiu dar metus užtrukti. Kol kas dirbu intensyviu grafiku, – „Tauragės žinioms“ sakė Laura Stirbienė.

Kada atsistatydins iš pareigų, L. Stirbienė „Tauragės žinioms“ neatskleidė, esą kol kas ir pati nežino. O štai TVIC vadovės pašonėje jau šnibždamasi, kad į jos vietą pretenduoja partietis, artėjančių savivaldybių tarybų Socialdemokratų partijos rinkimų štabo atstovas ryšiams su visuomene tauragiškis Žilvinas Urbutis.

Nuo šių metų kovo Ž. Urbutis dirba Šilalės rajono mero patarėju. Į politinio pasitikėjimo postą jis sako atėjęs iš privataus sektoriaus. Dar anksčiau keletą metų politikas yra vadovavęs Tauragės verslo informaciniam centrui.

Tačiau Ž. Urbutis tikina, kad apie savo grįžimą vadovauti TVIC išgirdo iš „Tauragės žinių“ korespondentės. Esą apie grįžimą jis nei pats svarstė, nei kas siūlė. Paklaustas, ar norėtų vadovauti Verslo informaciniam centrui, tuo pačiu grįžti dirbti į Tauragę, ten, kur gyvena jo šeima, Ž. Urbutis atsakė, kad šis klausimas jam netikėtas ir atsakyti iškart jis negali.

Daugiau straipsnių